• Historia może być ciekawa - konkurs

• Zapraszamy uczniów oraz nauczycieli do nowej edycji konkursu z cyklu "Historia może być ciekawa".

Tym razem do wygrania są książki ufundowane przez wydawnictwo REBIS Klementyny Mańkowskiej pt. Moja misja wojenna .

Tak jak zwykle warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zamieszczone pytania.

Szczegóły dotyczące konkursu są na naszej stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl.

Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, rozlosujemy wspomniane nagrody.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów, nauczycieli, pasjonatów historii czyli dla wszystkich :)

Konkurs_Moja_misja_wojenna.pdf​​​​​​​

Konkurs trwa do 31 maja 2022 r.

Organizatorzy: Okręty Podwodne Świata,
            Wydawnictwo Rebis oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim
            www.okretypodwodne.edu.pl

okretypodwodne@op.pl

Kod QR do strony konkursowej

• Poznaj Polskę na sportowo - konkurs

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o piłce nożnej - „Poznaj Polskę na sportowo”. Konkurs adresowany jest do uczniów w wieku od 6 do 19 lat. Do wygrania ciekawe nagrody m.in. zaproszenia na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej na PGE Narodowym w Warszawie.

Konkurs składa się z trzech etapów:

Etap I (online) rozgrywany jest do 5 października 2022 r. – aby wziąć w nim udział uczeń powinien rozwiązać quiz online na stronie www.laczynaspilka.pl/quiz wybierając właściwą kategorię wiekową. Po zakończeniu quizu należy podać e-mail rodzica lub opiekuna prawnego na który wysłany zostanie mail z linkiem do formularza rejestracyjnego. Quiz można wypełniać dowolną liczbę razy i rejestrować dowolną liczbę wyników. Zwycięzcami tego etapu będzie 25 chłopców i 25 dziewczynek z najlepszym wynikiem w swoim województwie w swojej kategorii wiekowej. Zwycięzców zaprosimy do finałów wojewódzkich!

Etap II (wojewódzki) będzie rozgrywany stacjonarnie od 10 października do 7 listopada 2022 r. i wezmą w nim udział zwycięzcy etapu I. Na zwycięzców tego etapu czekają dwa zaproszenie do Warszawy na mecz reprezentacji Polski na PGE Narodowym w dniu 16 listopada 2022 r. oraz udział w wielkim finale konkursu.

Etap III (Wielki Finał) odbędzie się 17 listopada 2022 r. w studiu Telewizji Polskiej w Warszawie. Wielki Finał zostanie rozegrany w formacie Wielkiego Testu Wiedzy w programie telewizyjnym na żywo.

Szczegóły dotyczące zasad konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu. Pomocne w udzieleniu prawidłowych odpowiedzi będą przygotowane materiały historyczne opublikowane w Bibliotece Piłkarstwa Polskiego

• Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu konkurs plastyczny

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY 2022 dla rodzin z dziećmi oraz uczniów klas I–III i IV-VIII szkół podstawowych

Szanowni Państwo,zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu".

Nagrody zostaną rozdane w trzech kategoriach wiekowych1. rodziny dzieci w wieku przedszkolnym;2. uczniowie szkół podstawowych w wieku klasy I-III;3. uczniowie szkół podstawowych w wieku klasy IV-VIII.

W każdej kategorii:I nagroda - 2000 pln,II nagroda - 1000 pln,III nagroda - 500 pln.

Konkurs-plastyczny-2022-sw.-Mikolaj-biskup-o-milosiernym-sercu_regulamin_dobry.pdf​​​​​​​