- Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025
- Rekrutacja 2024/25
- Lista dzieci przyjętych do oddziałów przezkolnych na rok szkolny 2023/2024
- Lista uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024
- Wyprawka
- Lista dzieci przyjętych do Punktu Przedszkolnego na rok szkolny 2022/23
- Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/23
- Lista osób klas pierwszych rok szkolny 2022/2023
Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/23
3-4 –LATKI, wychowawca: p. Justyna Żukowska
L.p.
Nazwisko i imię
1.
Brodnicka Idalia
2.
Chudziński Antoni
3.
Czerchlańska Aleksandra
4.
Dmitruk Makary
5.
Dmitruk Maria
6.
Fiedoruk Aleksander
7.
Głowacki Konrad
8.
Kozłowska Marcelina
9.
Krasowska Amelia
10.
Makarska Julianna Maria
11.
Moczulska Michalina
12.
Odachowska Zofia
13.
Orzełowski Kacper
14.
Osmólska Hanna
15.
Rynans Gabriel
16.
Rzepniewska Laura
17.
Rzepniewska Magdalena
18.
Sokołowski Krzysztof
19.
Wietoszko Ksawery
20.
Wiński Michał
21.
Zambrowska Laura
22.
Zdrojkowska Kinga
23.
Zremba Zuzanna
24.
Żoch Kornelia
5 –6-LATKI A, wychowawca: p. Ewa Sajewicz
L.p.
Nazwisko i imię
1.
Chudzińska Rozalia
2.
Grochowski Krzysztof Mikołaj
3.
Kobryńska Maria
4.
KonanavaYeva
5.
Majewska Hanna
6.
Odachowska Michalina
7.
Orzechowska Oliwia
8.
Orzełowski Krzysztof
9.
Pietrzykowski Jakub Jan
10.
Popławska Zofia
11.
Popławski Antoni
12.
Popławski Piotr
13.
Rzepniewska Hanna
14.
Rzepniewski Robert
15.
Sawicki Przemysław
16.
Sulędzki Gabriel
17.
Szerszeń Aleksander
18.
Szerszeń Julian
19.
Szymczuk Aleksandra
20.
Tołwiński Dominik
21.
Tuszewicki Kacper
22.
Wińska Natalia
23.
Zalewski Stanisław
24.
Zdrojkowska Aleksandra
25.
Żoch Anna Maria
5-6-LATKI B, wychowawca: p. Elżbieta Szymczuk
L.p.
Nazwisko i imię
1.
Brenko Lena
2.
Ciołek Natalia
3.
Gajko Kacper
4.
Kordiukiewicz Liliana
5.
Kosiński Kacper
6.
Lipińska Luiza
7.
Makarska Amelia
8.
Maksimowicz Jan
9.
Malinowska Maja
10.
Odachowski Franciszek
11.
Orzełowska Julia
12.
Orzełowska Lilianna
13.
Pietrzykowska Amelia Maria
14.
Popławski Adam
15.
Rybaczuk Mikołaj
16.
Rynans Sebastian
17.
Rzepniewski Piotr
18.
Sawicki Kacper
19.
Szpak Adam
20.
Wierciński Karol
21.
Wierciński Oliwier
22.
Wietoszko Szymon
23.
Żeniuk Karol Stanisław
24.
Żukowska Diana
25.
Żukowski Mikołaj