- SUKCESY SPORTOWE 2016/2017
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - DZIEWECZĘTA
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2016/2017 - CHŁOPCY
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2015/2016
- SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2015/2016
- MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH - DZIEWCZĘTA
- SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
- BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 DZIEWCZĘTA
- BIEGI PRZEŁAJOWE 2014 CHŁOPCY
- POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY I GRUPY POŁUDNIOWEJ NA ROK 2014/15
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - DZIEWCZĘTA
- NAJLEPSZY SPORTOWIEC 2013 - CHŁOPCY
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT 2013/2014
- SUKCESY SPORTOWE CHŁOPCÓW 2013/2014
- GIMNAZJADA W SZACHACH
- GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
- WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
- Unihokej chłopcy 2013
- SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT W ROKU SZK. 2012/2013
- Unihokej dziewczęta 2013
- SUKCESY SPORTOWE 2012/2013
- POWIATOWY KALENDARZ SPORTOWY 2012/2013
- Sukcesy sportowe 2011/2012
- WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2012
- Gimnazjada w drużynowych szachach 2011
- Sztafetowe biegi przełajowe 2011
- Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych 2011
- Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym
- Gimnazjada w futsalu chłopców
- Gimnazjada w badmintonie
- Sukcesy sportowe 2010/2011
- Plebiscyt na najlepszego sportowca 2011 - dziewczęta
- Osiągnięcia dziewcząt 2009/2010
- Plebiscyt 2010 dziewczęta
- Dziewczęta 2008/2009
SUKCESY SPORTOWE 2016/2017
Sukcesy sportowe - gimnazjum
1. Gimnazjada w drużynowych biegach przełajowych: I miejsce w powiecie drużyny dziewcząt i chłopców.
Kl. II – Kosiński Szymon- drugi (srebrny medal),
Kl. III – Litwinczuk Gabriela- trzecia (brązowy medal), Hryniewicki Kamil- drugi (srebrny medal), Popławski Patryk- trzeci (brązowy medal).
2. Sztafetowe biegi przełajowe- I miejsce w powiecie chłopcy- drużyna w składzie:
Stasiewicz K., Zalewski A., Hryniewicki K., Popławski P., Wierciński S., Zalewski J Sokołowski P., Niewiński K., Kosiński Sz., Zwoliński W., Bazylewski A.
Trzecie miejsce w powiecie dziewczęta: Litwinczuk G., Sawicka J., Żołyńska D., Antoszuk J., Olszewska A., Michalska M., Olszewska G., Filim W., Zajączkowska G., Gierada U.
3. Gimnazjada w piłce ręcznej - I miejsce w powiecie chłopców,
4. Udział w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców (5 miejsce)
Chłopcy: Zalewski A, Popławski P, Jaroszewicz B, Zalewski J, Wierciński S, Szerszeń P, Hryniewicki K, Stasiewicz K, Sokołowski P, Muśko D, Bazylewski A, Turkowicz M,
Dziewczęta: Litwinczuk G, Olszewska A, Żołyńska G, Żołyńska D, Wiercińska Z, Gajko A Piotrowska D, Majek B, Kudrewicz M, Antoszuk J.
Zalewski A, Hryniewicki K, Sokołowski P, Popławski P,Wierciński S, Bazylewski A, Zalewski J, Niewiński K, Zwoliński W, Stasiewicz K.
Gajko A Litwinczuk G, Kudrewicz M, Majek B, Matysiak M, Michalska M, Olszewska A, Piotrowska D, Wiercińska Z, Zajączkowska G, Żołyńska G, Żołyńska D.
E. Łobodzińska-Matwiejuk