• Inna opcja ubezpieczenia w NAU

• UBEZPIECZENIE DZIECI INTERNETOWO  ON-LINE

Dzień dobry

WPISUJEMY KOD  NAU 38

ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW DO UBEZPIECZANIA DZIECI I MŁODZIEŻY INDYWIDULNIE PRZEZ KLIKNIECIE W LINK https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU38   lub  ubezpieczenia.nau.pl  z dopisaniem kod rabatowyNAU 38.

Każdy moze wybrać sobie jeden z 6 warintów ubezpiieczenia     od 48 zł do 191 zł  na sumę   od 20 000 zł  do   100 000 zł w szkole podstawowej i przdszkolu.

SPRAWDŹ , A NIE POŻAŁUJESZ . PRZEBIJAMY SUMĄ ODSZKODOWANIA KAŻDE TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE. NIE PRZEPŁACAJ NA GRUPOWYM .

Każdy rodzic bedzie posiadał indywidulną polisę    NNW  moje dziecko ubezpieczone na 24 godzin w kraju i europie łącznie ze sportami wyczynowymi.

Wniosk o odeszkodowanie  złożony online  będzie rozpatrzony w ciagu  trzech dni roboczych. Wniosek na strnie   www.nau.pl.

Ubezpieczenie bedzie obejmowało szkołę , w której  się uczy.

ubezpieczenia.nau.pl

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Jarosław Kałmucki

bial_powiat@znp.edu.pl

Pozdrawiam,

Koordynator ds. Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży

Jarosław Kałmucki

Z poważaniem,

Jarosław  Kałmucki

Project Manager IT

• Jesienny ogień

• Szanowni Państwo,

W związku z największym w Polsce pokazem nowoczesnego sprzętu w walce, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w nagłośnieniu pokazu „Jesienny Ogień” który będzie miał miejsce 17.09.2023 r. na terenie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych Bemowo Piskie. Pokaz rozpocznie się o godz. 13.00, ale wstęp na teren poligonu będzie już  możliwy od godz. 8.00, gdzie zapewnimy liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci.

Promocja polegała by na zamieszczeniu na Państwa stronach/portalach/mediach społecznościowych informacji o wydarzeniu w formie filmiku oraz plakatu który wysyłam w załączniku.

Proszę również o wydrukowanie plakatu w formacie A3 oraz zawieszenie w budynku placówki.

Powyższy pokaz jest zorganizowany w celu pokazu zdolności interoperacyjnych różnych rodzajów wojsk i sprzętu oraz ich współdziałania na współczesnym polu walki.

Więcej informacji na :

JESIENNY OGIEŃ 2023 - pokaz dynamiczny najnowszego sprzętu wojskowego - Ministerstwo Obrony Narodowej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Serdecznie pozdrawiam

por. Piotr Maksimuk

Szef Wydziału Rekrutacji

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim

• Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

• Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku po raz kolejny włącza się w obchody Dnia Papieskiego. W 2023 roku ogłasza osiemnastą edycję konkursu plastycznego „ Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski.

Zachęcamy nauczycieli, katechetów, rodziców, a przede wszystkim dzieci i młodzież do udziału w Konkursie propagującym osobę i nauczanie Świętego Jana Pawła II.

W załączeniu Regulamin Konkursu wraz z kartami zgłoszeń oraz pismo informujące.

Pd__Konkurs_plastyczny__Swiety_Jan_Pawel_II_w_oczach_dziecka_.zip