• Kolejne sukcesy naszych uczniów! Gratulujemy!

•

Antoni Dmitruk – uczeń kl. VII – zdobył II miejsce w V Powiatowym Konkursie Historycznym „Powiat bielski - moja mała Ojczyzna" organizowanym przez Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku oraz Szkołę Podstawową nr 2 im. kpt Władysława Wysockiego w Bielsku Podlaskim.

Więcej informacji: https://bielsk.eu/bielsk-podlaski/46821-powiat-bielski-moja-mala-ojczyzna-konkurs-historyczny-foto

Gratulujemy Antkowi, jego rodzicom – Państwu Annie i Jakubowi Dmitruk oraz Pani Elżbiecie Lewandowskiej, którzy wspierali laureata w przygotowaniach do konkursu.

Alicja Jurczuk – uczennica kl. VIII – zdobyła wyróżnienie w VII Konkursie Nauk Przyrodniczych organizowanym przez Zespół Szkół w Siemiatyczach.

Gratulujemy Alicji, jej rodzicom - Państwu Justynie i Tomaszowi Jurczuk oraz Pani Renacie Dobrogowskiej.

Uczniom życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

W imieniu społeczności szkolnej - Anetta Malinowska p.o. dyrektor